Arabacı Mahallesindeki Çalışmalarımız Devam Ediyor

Arabacı Mahallesindeki Çalışmalarımız Devam Ediyor
29 Kasım 2018

Arabacı Mahallesindeki Çalışmalarımız Devam Ediyor

Çilimli Belediye Başkanımız Muhsin YAVUZ, Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Muhsin YAVUZ, arabacı mahallesinde devam eden kilit parke taşı çalışmalarını inceledi. Yapımına kilit parke çalışmaları hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Yavuz, incelemeler sırasında vatandaşlar ile bir araya gelerek teşekkürlerini kabul etti.

Başkan Yavuz burada yapmış olduğu açıklamada; “Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini en güzelini götürmek başlıca vazifemiz. Yapılan sıcak asfalt ve kilitli parke taşı döşeme işlemleri için azami hassasiyet ve gayret gösteriyoruz. Baştan sağma yada göstermelik değil, kalıcı bir hizmet olmasını, vatandaşlarımızın uzun yıllar kullanması için çaba ve özen gösteriyoruz. Bütün amacımız budur. Ben bu bağlamda gerek fikirleri ve önermeleri ile gerekse verdikleri desteklerle bizleri hizmet noktasında motive eden vatandaşlarımıza can-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

E-Belediye Sistemi E-Belediye Sistemi E-İmar Online Ödeme Kent Rehberi Sosyal Medya'da Biz