Çilimli Belediye Spor Yeni Sezona Hazır

Çilimli Belediye Spor Yeni Sezona Hazır
23 Temmuz 2018

Çilimli Belediye Spor Yeni Sezona Hazır

Bölgesel amatör futbol ligi temsilcimiz Çilimli Belediyespor BAL ligine hazır. Yeni yönetim ve yeni teknik ekiple yola çıkan kulübümüz iç ve dış transferde hem tecrübeli hem genç futbolcularla ligde başarılı bir şekilde mücadele edecek takım oluşturdu.

Çilimli Belediyespor Basın Sözcüsü Eyüp Kumaşoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve Teknik direktör Nedim Akbulut ile yardımcısı Osman Bayraktar , transfer ve sezon hazırlıkları hakkında bilgi verdiler.

Çilimli Belediyespor Basın Sözcüsü Eyüp Kumaşoğlu, yeni yönetim ve yeni teknik direktörle transfer çalışmalarına başladıklarını söyleyerek, çok büyük bütçeli bir takım olmadıklarını fakat bal liginde başarılı olacak bir takım kurduklarını vurguladı.

Tecrübeli ve genç futbolculardan oluşturulan takımda, Düzcespor eski futbolcuları Murat Aydın, Bünyamin Kır, Feriköyspor’dan Gökhan Gördeyen , Nijeryalı Davitson, İzmit Doğanspor’dan Önder Tirkaki, Beyköy Belediyespor’dan Selman Aktaş, Ekrem Arslan, Düzce Belediyespor’dan Onur Arı, Kuzey Yıldızı Karadenizspor’dan Osman Boz, Mustafa Hünerli, Mert Merteşe ile anlaştıklarını, iç transferde Gökhan Dönmez, Söner Çekiç, Soner Kılıç, Mert Olgun bulunmakta.

E-Belediye Sistemi E-Belediye Sistemi E-İmar Online Ödeme Kent Rehberi Sosyal Medya'da Biz